Καλούνται οι χαρακτηρισθέντες ως υπεράριθμοι εκπαιδευτικοί, με την Πράξη του  ΠΥΣΠΕ αρ. 12/23-03-2022, να υποβάλουν δήλωση τοποθέτησης με τα οργανικά κενά που ανακοινώνουμε, από 24-03-2022 ως και 02-04-2022 ώρα 23:59,με email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Επίσης,  παρακαλείσθε να προσκομίσετε βεβαίωση συνυπηρέτησης (γράφονται στην εγκύκλιο μεταθέσεων τα σχετικά), ως την πιο πάνω ημερομηνία, για να επιβεβαιωθούν τα μόρια που αναγράφονται στον πίνακα που ανακοινώνεται.

xlsxΚΕΝΑ ΠΕ70-71-60-11-06 ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ19.27 KB24/03/2022, 09:48
xlsxΥΠΕΡΑΡΙΘΜΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ12.81 KB24/03/2022, 09:49