Δελτίο Τύπου

Η Περιφερειακή Διεύθυνση Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπαίδευσης Αν. Μακεδονίας - Θράκης προκηρύσσει 1 θέση εποχικού προσωπικού (1 θέση ΔΕ Οδηγού σχολικού λεωφορείου) σύμφωνα με την Ανακοίνωση ΣΟΧ 1/2022 με αριθ. πρωτ. Φ. 16.1/1354/28_02_2022 (ΑΔΑ: 69ΗΚ46ΜΤΛΗ-Θ4Ψ), για Σχολική Μονάδα Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης (του Υπ. Παιδείας και Θρησκευμάτων), που εδρεύει στην Περ. Ενότητα Ροδόπης .

Η προθεσμία υποβολής αιτήσεων ξεκινά από την επομένη μέρα της τελευταίας δημοσίευσης της Περίληψης της Ανακοίνωσης στον ημερήσιο τοπικό τύπο και δεν μπορεί να είναι μικρότερη των δέκα (10) ημερών (υπολογιζόμενων ημερολογιακά).

Συγκεκριμένα, οι δημοσιεύσεις θα γίνουν στις εφημερίδες «Χρόνος» την Τετάρτη 02/03/2022, «Παρατηρητής της Θράκης» την Τετάρτη 02/03/2022. Το δεκαήμερο προθεσμίας υποβολής αιτήσεων αρχίζει την Πέμπτη 3 Μαρτίου 2022 έως και τη Δευτέρα 14 Μαρτίου 2022.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό ΕΝΤΥΠΟ ΑΣΕΠ ΣΟΧ 2ΔΕ/ΥΕ και να την υποβάλουν ηλεκτρονικά στη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.). Η αίτηση συμμετοχής που θα υποβληθεί με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο πρέπει απαραιτήτως να εμφανίζεται υπογεγραμμένη, με φυσική υπογραφή. Ανυπόγραφες αιτήσεις δεν γίνονται δεκτές.

Το εμπρόθεσμο των αιτήσεων κρίνεται με βάση την ημερομηνία που φέρει το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο.

Δείτε την Ανακοίνωση- την Αίτηση- το Παράρτημα

zipΛήψη Συνημμένου1.56 MB01/03/2022, 07:05